Os 23517 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rýmařov | 18.20 | 3 | |||
Jamartice | x | 18.24 | 18.24 | ||
Velká Štáhle | 18.28 | 18.29 | |||
Břidličná zastávka | 18.32 | 18.33 | |||
Břidličná | 18.35 | 18.38 | 2 | ||
Břidličná lesy | x | 18.41 | 18.41 | ||
Valšov | 18.47 | 18.51 | 4 | ||
Bruntál | 18.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci