Os 20513 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 16.45 | 1 | |||
Dolní Lipka | 16.51 | 16.52 | 2 | ||
Králíky zastávka | x | 16.55 | 16.55 | ||
Králíky | 16.58 | 17.00 | 2 | ||
Dolní Orlice | x | 17.02 | 17.02 | ||
Červená Voda | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Moravský Karlov | x | 17.11 | 17.11 | ||
Bílá Voda | x | 17.13 | 17.13 | ||
Mlýnický Dvůr | x | 17.16 | 17.16 | ||
Heroltice | x | 17.19 | 17.19 | ||
Štíty | 17.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci