..: Trasa vlaku Sp 1987 Vysočina - JŘ 2011 :..
Sp 1987 „Vysočina“
Řazení vlaku: 814 + 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   16.39 2
  Pardubice-Rosice nad Labem  16.42 16.46 3
  Pardubice závodiště  16.50 16.50 
  Chrudim  16.59 17.00 3
  Slatiňany  17.05 17.07 4
  Chrast u Chrudimi  17.14 17.15 4
  Prosetín  17.27 17.27 
  Žďárec u Skutče  17.29 17.31 4
  Pokřikov x17.38 17.38 
  Vojtěchov x17.41 17.41 
  Holetín x17.46 17.46 
  Hlinsko v Čechách  17.50 17.59 2
  Vítanov x18.02 18.02 
  Stružinec x18.08 18.08 
  Ždírec nad Doubravou  18.13 18.14 3
  Sobíňov x18.18 18.18 
  Bílek x18.21 18.21 
  Chotěboř  18.26 18.31 2
  Rozsochatec  18.38 18.39 2
  Břevnice x18.44 18.44 
  Havlíčkův Brod  18.50  5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci