Sp 1977 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 12.56 | 4 | |||
Svitavy | 13.08 | 13.10 | 2/3 | ||
Březová nad Svitavou | 13.21 | 13.23 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 13.24 | 13.25 | |||
Letovice | 13.32 | 13.33 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 13.40 | 13.41 | 1/3 | ||
Rájec-Jestřebí | 13.48 | 13.48 | 2 | ||
Blansko | 13.52 | 13.54 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.15 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci