Sp 1970 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.44 | IV | |||
Adamov | 11.58 | 12.00 | 3 | ||
Blansko | 12.08 | 12.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 12.21 | 12.22 | 2 | ||
Letovice | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 12.35 | 12.36 | |||
Březová nad Svitavou | 12.38 | 12.39 | 2 | ||
Svitavy | 12.50 | 12.51 | 3 | ||
Česká Třebová | 13.02 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci