Sp 1928/9 „Pálavský okruh“ | |
Řazení vlaku: 475.1 + Ds952 + 7xBa050 + Da058 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mikulov na Moravě | 17.05 | 4 | |||
Valtice | 17.17 | 17.19 | 4 | ||
Boří les | 17.30 | 17.36 | 2 | ||
Břeclav | 17.41 | 18.06 | 3 | ||
Podivín | 18.18 | 18.20 | 2 | ||
Šakvice | 18.33 | 18.35 | 1/3 | ||
Popice | 18.40 | 18.42 | |||
Vranovice | 18.50 | 18.52 | 1/2 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.17 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci