Os 19110 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trhový Štěpánov | 9.44 | 2 | |||
Zdislavice | x | 9.50 | 9.50 | ||
Bolina | x | 9.54 | 9.54 | ||
Vlašim zastávka | x | 10.00 | 10.00 | ||
Vlašim | 10.02 | 10.03 | 2 | ||
Znosim | x | 10.07 | 10.07 | ||
Domašín | x | 10.15 | 10.15 | ||
Lhota Veselka | x | 10.19 | 10.19 | ||
Městečko u Benešova | x | 10.22 | 10.22 | ||
Postupice | 10.27 | 10.29 | 2 | ||
Dobříčkov | x | 10.32 | 10.32 | ||
Struhařov | x | 10.36 | 10.36 | ||
Myslíč | x | 10.39 | 10.39 | ||
Benešov u Prahy | 10.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci