Os 19062 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 17.29 | 1 | |||
Stará Huť | 17.31 | 17.31 | |||
Mokrovraty | 17.36 | 17.36 | |||
Malá Hraštice | 17.43 | 17.43 | |||
Nová Ves pod Pleší | 17.48 | 17.48 | |||
Mníšek pod Brdy | 17.54 | 17.55 | 2 | ||
Rymaně | 17.57 | 17.57 | |||
Čisovice | 18.02 | 18.03 | 3 | ||
Bojanovice | 18.07 | 18.07 | |||
Bojov | 18.09 | 18.09 | |||
Klínec | 18.13 | 18.13 | |||
Měchenice | 18.19 | 18.20 | 2 | ||
Skochovice | 18.23 | 18.23 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.25 | 18.26 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.29 | 18.29 | |||
Praha-Zbraslav | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Praha-Komořany | 18.36 | 18.36 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.39 | 18.39 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 18.42 | 18.42 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.47 | 18.48 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 18.54 | 18.55 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.59 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci