Os 19060 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.19 | 1 | |||
Stará Huť | x | 16.21 | 16.21 | ||
Mokrovraty | x | 16.26 | 16.26 | ||
Malá Hraštice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 16.38 | 16.38 | ||
Mníšek pod Brdy | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Rymaně | x | 16.46 | 16.46 | ||
Čisovice | 16.52 | 16.53 | 3 | ||
Bojanovice | x | 16.56 | 16.56 | ||
Bojov | x | 16.59 | 16.59 | ||
Klínec | x | 17.03 | 17.03 | ||
Měchenice | 17.09 | 17.10 | 2 | ||
Skochovice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.15 | 17.16 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.19 | 17.19 | ||
Praha-Zbraslav | 17.22 | 17.23 | 3 | ||
Praha-Komořany | x | 17.26 | 17.26 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 17.28 | 17.28 | ||
Praha-Braník | 17.32 | 17.32 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.37 | 17.38 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.49 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci