Sp 1902 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 + A150 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.36 | 3 | |||
Valy u Přelouče | 5.43 | 5.43 | |||
Přelouč | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Řečany nad Labem | 5.52 | 5.53 | 1/2 | ||
Chvaletice | 5.56 | 5.57 | |||
Kojice | 5.59 | 5.59 | |||
Týnec nad Labem | 6.02 | 6.02 | |||
Záboří nad Labem | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Starý Kolín | 6.09 | 6.09 | |||
Kolín dílny | 6.13 | 6.14 | |||
Kolín | 6.17 | 6.19 | 3 | ||
Kolín zastávka | 6.21 | 6.22 | |||
Pečky | 6.31 | 6.32 | 1/1 | ||
Český Brod | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Úvaly | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 6.55 | 6.56 | |||
Praha-Libeň | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.12 | III./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci