Os 19006 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 7.34 | 1 | |||
Stará Huť | 7.36 | 7.36 | |||
Mokrovraty | 7.42 | 7.42 | |||
Malá Hraštice | 7.48 | 7.48 | |||
Nová Ves pod Pleší | 7.54 | 7.54 | |||
Mníšek pod Brdy | 8.01 | 8.02 | 3 | ||
Rymaně | 8.04 | 8.04 | |||
Čisovice | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Bojanovice | 8.14 | 8.14 | |||
Bojov | 8.17 | 8.17 | |||
Klínec | 8.21 | 8.21 | |||
Měchenice | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Skochovice | 8.31 | 8.31 | |||
Vrané nad Vltavou | 8.34 | 8.35 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.38 | 8.38 | |||
Praha-Zbraslav | 8.42 | 8.43 | 3 | ||
Praha-Komořany | 8.46 | 8.46 | |||
Praha-Modřany zastávka | 8.49 | 8.49 | |||
Praha-Braník | 8.53 | 8.53 | 3 | ||
Praha-Krč | 8.58 | 8.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci