Sp 1840 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.36 | 3 | |||
Plchůvky | 8.43 | 8.43 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Borohrádek | 8.52 | 8.53 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.59 | 9.00 | 2 | ||
Bolehošť | 9.07 | 9.07 | 3 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 9.14 | 9.15 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 9.24 | 9.25 | 1 | ||
Václavice | 9.30 | 9.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 9.36 | 9.36 | |||
Náchod | 9.39 | 9.47 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 9.50 | 9.50 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 9.52 | 9.52 | |||
Velké Poříčí | 9.55 | 9.55 | |||
Hronov | 9.58 | 10.01 | 1 | ||
Hronov zastávka | 10.03 | 10.04 | |||
Police nad Metují | 10.07 | 10.08 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 10.12 | 10.12 | |||
Česká Metuje | 10.16 | 10.16 | 1 | ||
Dědov | 10.18 | 10.18 | |||
Teplice nad Metují | 10.23 | 10.30 | |||
Březová u Broumova | 10.36 | 10.36 | |||
Meziměstí | 10.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci