Sp 1780 | |
Řazení vlaku: 754 + A151 + BDs450 + B256 + Bp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.57 | 3 | |||
Smiřice | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Černožice | 6.09 | 6.10 | |||
Jaroměř | 6.15 | 6.16 | 5 | ||
Česká Skalice | 6.26 | 6.31 | 2 | ||
Starkoč | 6.37 | 6.38 | 4 | ||
Olešnice | 6.44 | 6.44 | |||
Červený Kostelec | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 6.52 | 6.53 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 6.56 | 6.56 | |||
Malé Svatoňovice | 7.00 | 7.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 7.04 | 7.05 | |||
Suchovršice | 7.07 | 7.08 | |||
Trutnov střed | 7.17 | 7.18 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 7.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci