EC 177 „Johannes Brahms“ | |
Řazení vlaku: 101 + Ampz146 + 2xBmz241 + 3xBmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.52 | 15.54 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.09 | 16.13 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 17.16 | 17.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.28 | 17.39 | 4 | ||
Kolín | 18.16 | 18.17 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.37 | 18.39 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.22 | 20.24 | I | ||
Břeclav | 20.57 | 21.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci