Os 17543 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 6.09 | 3 | |||
Spáňov | 6.15 | 6.15 | |||
Kout na Šumavě | 6.19 | 6.20 | 2 | ||
Starec | 6.22 | 6.22 | |||
Kdyně | 6.25 | 6.26 | 2 | ||
Chodská Lhota | 6.31 | 6.31 | |||
Dobříkov na Šumavě | 6.34 | 6.34 | |||
Loučim | 6.37 | 6.37 | |||
Pocinovice | 6.41 | 6.44 | 3 | ||
Úborsko | 6.48 | 6.49 | |||
Dubová Lhota | 6.51 | 6.52 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci