Os 17513 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx761 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 15.15 | 2 | |||
Klatovy město | 15.18 | 15.19 | |||
Luby u Klatov | 15.23 | 15.23 | 3 | ||
Vrhaveč | 15.26 | 15.26 | |||
Neznašovy | 15.30 | 15.30 | |||
Běšiny | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Nemilkov | 15.43 | 15.44 | 2 | ||
Malonice | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Kolinec | 15.57 | 16.00 | 2 | ||
Mokrosuky | 16.05 | 16.05 | |||
Hrádek u Sušice | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Sušice | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Žichovice | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Velké Hydčice | 16.29 | 16.31 | 2 | ||
Horažďovice | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Horažďovice předměstí | 16.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci