Sp 1671 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jirkov | 6.00 | ||||
Odb Chomutov město | 6.06 | 6.07 | |||
Chomutov | 6.10 | 6.16 | 1 | ||
Březno u Chomutova | 6.27 | 6.28 | 4 | ||
Hořetice | 6.35 | 6.35 | 2 | ||
Žatec | 6.43 | 6.44 | 3 | ||
Veletice | x | 6.51 | 6.51 | ||
Měcholupy | 6.56 | 6.57 | 4 | ||
Želeč | 7.03 | 7.03 | |||
Sádek u Žatce | 7.06 | 7.06 | |||
Deštnice | 7.11 | 7.11 | |||
Milostín | 7.17 | 7.17 | 4 | ||
Mutějovice zastávka | 7.21 | 7.21 | |||
Krupá | 7.24 | 7.25 | |||
Lužná u Rakovníka | 7.30 | 7.36 | 3 | ||
Rakovník | 7.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci