Os 16432 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 9.29 | 3 | |||
Malechovice | x | 9.34 | 9.34 | ||
Libošovice | x | 9.38 | 9.38 | ||
Sobotka | 9.42 | 9.54 | 3 | ||
Dolní Bousov | 10.00 | 10.02 | 3 | ||
Rohatsko | x | 10.05 | 10.05 | ||
Bechov | x | 10.08 | 10.08 | ||
Dlouhá Lhota | x | 10.13 | 10.13 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 10.17 | 10.17 | ||
Kolomuty | x | 10.21 | 10.21 | ||
Řepov | x | 10.24 | 10.24 | ||
Mladá Boleslav město | 10.28 | 10.29 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci