Os 16429 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 15.42 | 1 | |||
Velký Borek | x | 15.45 | 15.45 | ||
Mělnická Vrutice | x | 15.48 | 15.48 | ||
Hleďsebe | x | 15.54 | 15.54 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 15.56 | 15.56 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 15.58 | 15.58 | ||
Nebužely | x | 16.05 | 16.05 | ||
Živonín | x | 16.08 | 16.08 | ||
Kanina | x | 16.12 | 16.12 | ||
Mšeno | 16.18 | 16.31 | 2 | ||
Skramouš | x | 16.35 | 16.35 | ||
Vrátno | x | 16.39 | 16.39 | ||
Trnová | x | 16.43 | 16.43 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 16.46 | 16.46 | ||
Skalsko | x | 16.48 | 16.48 | ||
Katusice | 16.54 | 16.56 | 2 | ||
Líny | x | 17.00 | 17.00 | ||
Bukovno | x | 17.03 | 17.03 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.16 | 17.24 | 3 | ||
Mladá Boleslav město | 17.30 | 17.32 | 1/2 | ||
Řepov | x | 17.36 | 17.36 | ||
Kolomuty | x | 17.39 | 17.39 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 17.42 | 17.42 | ||
Dlouhá Lhota | x | 17.46 | 17.46 | ||
Bechov | x | 17.51 | 17.51 | ||
Rohatsko | x | 17.54 | 17.54 | ||
Dolní Bousov | 17.58 | 18.00 | 4 | ||
Sobotka | 18.06 | 18.08 | 2 | ||
Libošovice | x | 18.13 | 18.13 | ||
Malechovice | x | 18.16 | 18.16 | ||
Mladějov v Čechách | 18.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci