Os 15880 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 18.35 | 1 | |||
Nymburk město | 18.38 | 18.39 | 1/2 | ||
Hořátev | x | 18.43 | 18.43 | ||
Sadská | 18.47 | 18.48 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | x | 18.51 | 18.51 | ||
Poříčany | 18.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci