Os 15024 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 12.58 | 1 | |||
Džbánov | 13.03 | 13.03 | |||
Hrušová | 13.06 | 13.06 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 13.11 | 13.11 | |||
Řídký | 13.15 | 13.15 | |||
Tržek | 13.17 | 13.17 | |||
Litomyšl-Nedošín | 13.21 | 13.21 | |||
Litomyšl zastávka | 13.24 | 13.24 | |||
Litomyšl | 13.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci