R 1490 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.05 | 2v | |||
Kaznějov | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Plasy | 20.39 | 20.40 | 2 | ||
Žihle | 20.58 | 20.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 21.09 | 21.10 | 3 | ||
Kryry | 21.21 | 21.21 | 2 | ||
Podbořany | 21.34 | 21.35 | 2 | ||
Žatec západ | 21.56 | 21.57 | 3 | ||
Žatec | 21.59 | 22.02 | 2 | ||
Chomutov | 22.27 | 22.29 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 22.31 | 22.32 | |||
Jirkov zastávka | 22.35 | 22.36 | |||
Most | 22.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci