Os 14825 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.54 | 3 | |||
Pohledští Dvořáci | x | 18.59 | 18.59 | ||
Pohled | 19.03 | 19.04 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | x | 19.07 | 19.07 | ||
Přibyslav zastávka | x | 19.11 | 19.11 | ||
Přibyslav | 19.14 | 19.15 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | x | 19.18 | 19.18 | ||
Nížkov | x | 19.21 | 19.21 | ||
Sázava u Žďáru | 19.25 | 19.26 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | x | 19.31 | 19.31 | ||
Žďár nad Sázavou | 19.36 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci