Os 14063 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 7.04 | 1/2 | |||
Litovel | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Litovel město | 7.12 | 7.13 | |||
Litovel předměstí | 7.15 | 7.25 | 2 | ||
Myslechovice | x | 7.29 | 7.29 | ||
Cholina | x | 7.32 | 7.32 | ||
Odrlice | x | 7.35 | 7.35 | ||
Senice na Hané zastávka | x | 7.37 | 7.37 | ||
Senice na Hané | 7.41 | 7.47 | 3 | ||
Náměšť na Hané | 7.52 | 7.52 | |||
Drahanovice | 7.55 | 7.57 | 3 | ||
Slatinice | x | 8.01 | 8.01 | ||
Třebčín | 8.04 | 8.05 | 3 | ||
Kaple | x | 8.10 | 8.10 | ||
Čelechovice na Hané | x | 8.14 | 8.14 | ||
Kostelec na Hané | 8.18 | 8.20 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 8.26 | 8.27 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 8.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci