Os 14019 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.11 | ||||
Olomouc-Smetanovy sady | x | 11.16 | 11.16 | ||
Olomouc-Nová Ulice | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Olomouc město | 11.20 | 11.20 | 1 | ||
Olomouc-Hejčín | x | 11.22 | 11.22 | ||
Olomouc-Řepčín | 11.26 | 11.26 | 1 | ||
Horka nad Moravou | x | 11.30 | 11.30 | ||
Skrbeň | x | 11.34 | 11.34 | ||
Příkazy | 11.37 | 11.38 | 3 | ||
Senice na Hané | 11.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci