Os 13620 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 17.06 | 4 | |||
Lipová Lázně jeskyně | x | 17.10 | 17.10 | ||
Vápenná | 17.20 | 17.21 | 3 | ||
Žulová | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Tomíkovice | x | 17.30 | 17.30 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | x | 17.33 | 17.33 | ||
Velká Kraš | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Horní Heřmanice | x | 17.43 | 17.43 | ||
Bernartice u Javorníka | x | 17.47 | 17.47 | ||
Javorník ve Slezsku | 17.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci