Os 13618 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipová Lázně | 16.06 | ||||
Lipová Lázně jeskyně | x | 16.10 | 16.10 | ||
Vápenná | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Žulová | 16.26 | 16.28 | 3 | ||
Tomíkovice | x | 16.31 | 16.31 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | x | 16.34 | 16.34 | ||
Velká Kraš | 16.39 | 16.40 | 3 | ||
Horní Heřmanice | x | 16.44 | 16.44 | ||
Bernartice u Javorníka | x | 16.48 | 16.48 | ||
Javorník ve Slezsku | 16.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci