R 1212 „Chrudimka“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 16.48 | 2 | |||
Havlíčkův Brod | 17.11 | 17.17 | 5 | ||
Chotěboř | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
Ždírec nad Doubravou | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Hlinsko v Čechách | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Žďárec u Skutče | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Chrast u Chrudimi | 18.27 | 18.28 | 4 | ||
Slatiňany | 18.35 | 18.36 | 4 | ||
Chrudim | 18.40 | 18.41 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.54 | 19.05 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci