R 1211 „Doubrava“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.02 | 3 | |||
Chrudim | 15.15 | 15.16 | 3 | ||
Slatiňany | 15.21 | 15.22 | 3 | ||
Chrast u Chrudimi | 15.30 | 15.31 | 3 | ||
Žďárec u Skutče | 15.45 | 15.49 | 4 | ||
Hlinsko v Čechách | 16.05 | 16.06 | 3 | ||
Ždírec nad Doubravou | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Chotěboř | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Havlíčkův Brod | 16.48 | 16.50 | 5 | ||
Jihlava | 17.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci