R 1195 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 13.05 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 13.19 | 13.20 | |||
Odb Chomutov město | 13.23 | 13.24 | |||
Chomutov | 13.27 | 13.28 | 2 | ||
Žatec | 13.50 | 13.53 | 2 | ||
Žatec západ | 13.55 | 13.57 | 3 | ||
Podbořany | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Kryry | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Žihle | 14.57 | 14.59 | 2 | ||
Plasy | 15.17 | 15.17 | 2 | ||
Kaznějov | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.54 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci