R 1190 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.05 | 2v | |||
Kaznějov | 6.32 | 6.33 | 3 | ||
Plasy | 6.39 | 6.40 | 2 | ||
Žihle | 6.58 | 6.58 | 3 | ||
Blatno u Jesenice | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Kryry | 7.21 | 7.21 | 2 | ||
Podbořany | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Žatec západ | 7.56 | 7.57 | 3 | ||
Žatec | 7.59 | 8.02 | 2 | ||
Chomutov | 8.27 | 8.29 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 8.31 | 8.32 | |||
Jirkov zastávka | 8.35 | 8.36 | |||
Most | 8.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci