R 1127 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + 843 + Btn753 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.07 | ||||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 15.19 | 15.20 | 3 | ||
Domašov nad Bystřicí | 15.42 | 15.43 | 3 | ||
Moravský Beroun | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 16.01 | 16.03 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 16.10 | 16.10 | |||
Valšov | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Bruntál | 16.27 | 16.32 | 3 | ||
Milotice nad Opavou | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Krnov | 16.57 | 17.06 | 2 | ||
Krnov-Cvilín | 17.10 | 17.10 | |||
Opava západ | 17.30 | 17.31 | 3 | ||
Opava východ | 17.36 | 17.43 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 18.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci