Os 9117 | |
Řazení vlaku: 810 + 011 + 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 22.18 | ||||
Prešov | 20.24 | Nástupište č. | |||
Šarišské Lúky | 20.29 | 20.29 | |||
Kapušany pri Prešove | 20.35 | 20.39 | |||
Lada | 20.43 | 20.43 | |||
Lipníky | 20.48 | 20.49 | |||
Pavlovce | 20.54 | 20.54 | |||
Hanušovce nad Topľou mesto | 20.58 | 20.59 | |||
Hanušovce nad Topľou | 21.02 | 21.03 | |||
Bystré | 21.06 | 21.06 | |||
Čierne nad Topľou | 21.10 | 21.19 | |||
Hlinné | 21.24 | 21.24 | |||
Soľ | 21.28 | 21.28 | |||
Komárany | 21.32 | 21.32 | |||
Vranov nad Topľou | 21.36 | 21.37 | |||
Vranovské Dlhé | 21.41 | 21.41 | |||
Hencovce | 21.44 | 21.45 | |||
Nižný Hrabovec | 21.48 | 21.49 | |||
Strážske | 21.58 | 22.06 | |||
Brekov | 22.11 | 22.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci