Os 7916 | |
Řazení vlaku: 4x813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kraľovany | 17.51 | Nástupište | |||
Trstená | 16.04 | ||||
Tvrdošín | 16.12 | 16.13 | |||
Krásna Hôrka | 16.17 | 16.18 | |||
Nižná | 16.21 | 16.22 | |||
Podbiel | 16.29 | 16.29 | |||
Krivá | 16.34 | 16.35 | |||
Dlhá nad Oravou | 16.42 | 16.43 | |||
Sedliacka Dubová | 16.45 | 16.45 | |||
Horná Lehota | 16.51 | 16.51 | |||
Oravský Podzámok zastávka | 16.54 | 16.55 | |||
Oravský Podzámok | 16.57 | 16.58 | |||
Medzibrodie nad Oravou | 17.05 | 17.06 | |||
Bziny | 17.10 | 17.10 | |||
Mokraď | 17.12 | 17.13 | |||
Dolný Kubín | 17.17 | 17.19 | |||
Dolný Kubín zastávka | 17.22 | 17.22 | |||
Veličná | 17.26 | 17.26 | |||
Istebné | 17.30 | 17.30 | |||
Párnica | 17.34 | 17.35 | |||
Kraľovany zastávka | 17.41 | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci