Os 7915 | |
Řazení vlaku: 2x813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trstená | 17.23 | ||||
Kraľovany | 15.35 | Nástupište | |||
Párnica | 15.50 | 15.51 | |||
Istebné | 15.55 | 15.55 | |||
Veličná | 15.59 | 15.59 | |||
Dolný Kubín zastávka | 16.03 | 16.03 | |||
Dolný Kubín | 16.06 | 16.08 | |||
Mokraď | 16.12 | 16.12 | |||
Bziny | 16.14 | 16.15 | |||
Medzibrodie nad Oravou | 16.19 | 16.20 | |||
Oravský Podzámok | 16.26 | 16.27 | |||
Oravský Podzámok zastávka | 16.29 | 16.30 | |||
Horná Lehota | 16.33 | 16.33 | |||
Sedliacka Dubová | 16.39 | 16.39 | |||
Dlhá nad Oravou | 16.41 | 16.44 | |||
Krivá | 16.51 | 16.52 | |||
Podbiel | 16.57 | 16.58 | |||
Nižná | 17.04 | 17.05 | |||
Krásna Hôrka | 17.09 | 17.09 | |||
Tvrdošín | 17.14 | 17.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci