Os 7913 | |
Řazení vlaku: 2x813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trstená | 15.31 | ||||
Kraľovany | 13.43 | Nástupište | |||
Kraľovany zastávka | 13.52 | 13.52 | |||
Párnica | 13.58 | 13.59 | |||
Istebné | 14.03 | 14.03 | |||
Veličná | 14.07 | 14.07 | |||
Dolný Kubín zastávka | 14.11 | 14.11 | |||
Dolný Kubín | 14.14 | 14.15 | |||
Mokraď | 14.19 | 14.20 | |||
Bziny | 14.22 | 14.22 | |||
Medzibrodie nad Oravou | 14.26 | 14.27 | |||
Oravský Podzámok | 14.34 | 14.35 | |||
Oravský Podzámok zastávka | 14.37 | 14.37 | |||
Horná Lehota | 14.40 | 14.41 | |||
Sedliacka Dubová | 14.46 | 14.47 | |||
Dlhá nad Oravou | 14.49 | 14.51 | |||
Krivá | 14.58 | 14.59 | |||
Podbiel | 15.04 | 15.04 | |||
Nižná | 15.11 | 15.13 | |||
Krásna Hôrka | 15.16 | 15.17 | |||
Tvrdošín | 15.21 | 15.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci