Os 7902 | |
Řazení vlaku: 2x813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kraľovany | 7.34 | Nástupište | |||
Trstená | 5.47 | ||||
Tvrdošín | 5.56 | 5.56 | |||
Krásna Hôrka | 6.01 | 6.02 | |||
Nižná | 6.05 | 6.06 | |||
Podbiel | 6.12 | 6.13 | |||
Krivá | 6.18 | 6.19 | |||
Dlhá nad Oravou | 6.26 | 6.27 | |||
Sedliacka Dubová | 6.29 | 6.30 | |||
Horná Lehota | 6.36 | 6.36 | |||
Oravský Podzámok zastávka | 6.39 | 6.40 | |||
Oravský Podzámok | 6.42 | 6.42 | |||
Medzibrodie nad Oravou | 6.49 | 6.52 | |||
Bziny | 6.56 | 6.56 | |||
Mokraď | 6.58 | 6.59 | |||
Dolný Kubín | 7.03 | 7.03 | |||
Dolný Kubín zastávka | 7.06 | 7.07 | |||
Veličná | 7.10 | 7.11 | |||
Istebné | 7.14 | 7.15 | |||
Párnica | 7.19 | 7.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci