Os 7838 | |
Řazení vlaku: 162 + 3xBt + BDs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 17.03 | ||||
Liptovský Mikuláš | 15.27 | ||||
Liptovské Vlachy | 15.35 | 15.35 | |||
Liptovská Teplá | 15.43 | 15.44 | |||
Lisková | 15.48 | 15.49 | |||
Ružomberok | 15.53 | 15.55 | |||
Ružomberok-Rybárpole | 15.58 | 15.58 | |||
Hrboltová | 16.01 | 16.02 | |||
Švošov | 16.06 | 16.07 | |||
Ľubochňa | 16.10 | 16.10 | |||
Stankovany | 16.13 | 16.13 | |||
Kraľovany | 16.17 | 16.18 | |||
Šútovo | 16.21 | 16.22 | |||
Krpeľany | 16.24 | 16.25 | |||
Turany | 16.29 | 16.29 | |||
Sučany | 16.33 | 16.33 | |||
Vrútky nákladná stanica | 16.37 | 16.37 | |||
Vrútky | 16.40 | 16.41 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 16.49 | 16.49 | |||
Varín | 16.53 | 16.53 | |||
Teplička nad Váhom | 16.58 | 16.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci