R 700 „Polom“ | |
Řazení vlaku: 350 + 2xB + 2xBpeer7661 + Bpeer61 + 3xBeer61 + BDsheer61 + Aeer61 + 2xWLAB + 2xWLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 5.15 | 3./10 | |||
Žilina | 2.40 | 2. | |||
Považská Bystrica | 3.05 | 3.06 | 1. | ||
Púchov | 3.16 | 3.17 | |||
Dubnica nad Váhom | 3.31 | 3.32 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 3.36 | 3.37 | |||
Trenčín | 3.43 | 3.44 | 3. | ||
Nové Mesto nad Váhom | 4.03 | 4.04 | |||
Piešťany | 4.16 | 4.17 | 2. | ||
Leopoldov | 4.29 | 4.31 | 3. | ||
Trnava | 4.43 | 4.45 | 1. | ||
Bratislava-Vinohrady | 5.08 | 5.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci