Vlak 6269 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plešivec | 16.55 | ||||
Fiľakovo | 14.58 | ||||
Šíd | 15.07 | 15.07 | |||
Čamovce | 15.11 | 15.11 | |||
Hajnáčka | 15.16 | 15.17 | |||
Blhovce | 15.24 | 15.24 | |||
Hodejov | 15.28 | 15.29 | |||
Gortva | 15.33 | 15.33 | |||
Jesenské | 15.37 | 15.39 | |||
Dubovec | 15.46 | 15.46 | |||
Orávka | 15.50 | 15.51 | |||
Rimavská Seč | 15.54 | 15.55 | |||
Číž kúpele | 16.00 | 16.00 | |||
Lenartovce | 16.05 | 16.06 | |||
Abovce | 16.10 | 16.11 | |||
Riečka | 16.14 | 16.15 | |||
Štrkovec | 16.18 | 16.18 | |||
Včelínce | 16.23 | 16.23 | |||
Tornaľa | 16.27 | 16.28 | |||
Gemer | 16.33 | 16.33 | |||
Gemerská Panica | 16.37 | 16.38 | |||
Čoltovo | 16.40 | 16.41 | |||
Bohúňovo | 16.44 | 16.45 | |||
Gemerská Hôrka | 16.49 | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci