Os 25405 | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.30 | 3 | |||
Jelenia Góra | 16.45 | ||||
Wojanów | 16.51 | 16.51 | |||
Trzcińsko | 16.57 | 16.58 | |||
Janowice Wielkie | 17.03 | 17.04 | |||
Ciechanowice | 17.11 | 17.11 | |||
Marciszów | 17.14 | 17.14 | |||
Sędzisław | 17.27 | 17.32 | |||
Kamienna Góra | 17.40 | 17.40 | |||
Błażkowa | 17.47 | 17.47 | |||
Lubawka | 17.53 | 17.54 | |||
Královec | 18.00 | 18.02 | 3 | ||
Bernartice u Trutnova | 18.06 | 18.06 | |||
Křenov | 18.10 | 18.10 | |||
Libeč | 18.16 | 18.16 | |||
Trutnov-Poříčí | 18.20 | 18.23 | 2 | ||
Trutnov střed | 18.25 | 18.26 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci