Os 2362 | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpz-ds + 4xBmpz-dl Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 21.31 | 2 | |||
Payerbach-Reichenau | 18.24 | ||||
Schlöglmühl | 18.28 | 18.28 | |||
Gloggnitz | 18.32 | 18.33 | |||
Pottschach | 18.36 | 18.37 | |||
Ternitz | 18.40 | 18.40 | |||
Neunkirchen NÖ | 18.43 | 18.44 | |||
St. Egyden [4] | 18.48 | 18.48 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 18.54 | 19.10 | |||
Felixdorf | 19.16 | 19.17 | |||
Leobersdorf | 19.21 | 19.22 | |||
Bad Vöslau | 19.25 | 19.26 | |||
Baden | 19.30 | 19.31 | |||
Mödling | 19.37 | 19.38 | |||
Wien Liesing | 19.43 | 19.44 | |||
Wien Meidling | 19.52 | 19.54 | |||
Wien Matzleinsdorfer Platz | 19.56 | 19.57 | |||
Wien Südtiroler Platz | 19.59 | 19.59 | |||
Wien-Quartier-Belvedere | 20.00 | 20.01 | |||
Wien Rennweg | 20.03 | 20.04 | |||
Wien Mitte Landstraße | 20.06 | 20.07 | |||
Wien Praterstern | 20.10 | 20.11 | |||
Wien Traisengasse | 20.13 | 20.14 | |||
Wien Handelskai | 20.15 | 20.16 | |||
Wien Floridsdorf | 20.19 | 20.20 | |||
Wien Siemensstraße | 20.23 | 20.24 | |||
Wien Leopoldau | 20.26 | 20.27 | |||
Deutsch Wagram | 20.33 | 20.34 | |||
Gänserndorf | 20.42 | 20.43 | |||
Weikendorf-Dörfles | 20.45 | 20.46 | |||
Tallesbrunn | 20.48 | 20.49 | |||
Angern | 20.52 | 20.53 | |||
Stillfried | 20.56 | 20.56 | |||
Dürnkrut | 21.01 | 21.02 | |||
Jedenspeigen | 21.04 | 21.05 | |||
Sierndorf a. d. March | 21.07 | 21.07 | |||
Drösing | 21.10 | 21.10 | |||
Hohenau | 21.15 | 21.16 | |||
Rabensburg | 21.20 | 21.21 | |||
Bernhardsthal | 21.24 | 21.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci