Vlak 285 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichův Hradec | 19.31 | ||||
Nová Bystřice | 17.53 | ||||
Albeř | 18.03 | 18.03 | |||
Hůrky | 18.12 | 18.12 | |||
Senotín | 18.21 | 18.21 | |||
Kaproun | 18.28 | 18.28 | |||
Kunžak-Lomy | 18.40 | 18.40 | |||
Střížovice | 18.56 | 18.56 | |||
Malý Ratmírov | 19.03 | 19.03 | |||
Blažejov | 19.09 | 19.09 | |||
Jindřiš | 19.19 | 19.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci