R 991 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.02 | 2 | |||
Liberec | 14.02 | 3 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Turnov | 14.39 | 14.42 | 2/2 | ||
Malá Skála | 14.50 | 14.51 | 3 | ||
Železný Brod | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Semily | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Stará Paka | 15.26 | 15.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 15.56 | 16.00 | 2 | ||
Jaroměř | 16.14 | 16.21 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.35 | 16.42 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.58 | 16.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci