Os 9851 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.35 | IV./6 | |||
Kladno-Ostrovec | 6.38 | 2 | |||
Kladno město | 6.40 | 6.40 | |||
Kladno | 6.44 | 6.46 | 3 | ||
Unhošť | 6.51 | 6.51 | 2 | ||
Pavlov | 6.55 | 6.55 | |||
Jeneč | 6.59 | 6.59 | 2 | ||
Hostivice | 7.03 | 7.06 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 7.11 | 7.11 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 7.16 | 7.19 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 7.24 | 7.25 | 4 | ||
Praha-Bubny | 7.30 | 7.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci