R 976 „Větruše“ | |
Řazení vlaku: 162 + A149 + BDs449 + 4xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.13 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.50 | 4 | |||
Praha-Holešovice | 15.58 | 15.59 | 3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Hněvice | 16.35 | 16.36 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 16.50 | 16.51 | 1/3 | ||
Lovosice | 16.56 | 16.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci