Os 9269 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 19.42 | 3 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 18.38 | ||||
Zruč nad Sázavou | 18.42 | 18.43 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 18.47 | 18.47 | |||
Laziště | 18.51 | 18.51 | |||
Vlastějovice | 18.53 | 18.53 | |||
Budčice | 18.55 | 18.55 | |||
Chřenovice | 18.58 | 18.58 | |||
Chřenovice-Podhradí | 19.03 | 19.03 | |||
Ledeč nad Sázavou | 19.09 | 19.16 | 2 | ||
Horní Ledeč | 19.18 | 19.18 | |||
Vilémovice | 19.23 | 19.23 | |||
Stvořidla | 19.25 | 19.25 | |||
Smrčná | 19.30 | 19.30 | |||
Mrzkovice | 19.33 | 19.33 | |||
Dolní Březinka | 19.35 | 19.35 | |||
Světlá nad Sázavou město | 19.39 | 19.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci