Os 9262 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 6.57 | ||||
Světlá nad Sázavou | 5.57 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 5.59 | 5.59 | |||
Dolní Březinka | 6.03 | 6.03 | |||
Mrzkovice | 6.04 | 6.04 | |||
Smrčná | 6.08 | 6.08 | |||
Stvořidla | 6.12 | 6.12 | |||
Vilémovice | 6.15 | 6.15 | |||
Horní Ledeč | 6.20 | 6.20 | |||
Ledeč nad Sázavou | 6.23 | 6.24 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | 6.29 | 6.29 | |||
Chřenovice | 6.35 | 6.35 | |||
Budčice | 6.38 | 6.38 | |||
Vlastějovice | 6.41 | 6.42 | 3 | ||
Laziště | 6.44 | 6.44 | |||
Horka nad Sázavou | 6.48 | 6.48 | |||
Zruč nad Sázavou | 6.53 | 6.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci