Os 8724 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.16 | 1 | |||
České Velenice | 17.07 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 17.12 | 17.13 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 17.18 | 17.18 | |||
Hrdlořezy | 17.21 | 17.21 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 17.23 | 17.24 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Majdalena | 17.32 | 17.36 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 17.39 | 17.39 | |||
Třeboň lázně | 17.46 | 17.47 | |||
Třeboň | 17.49 | 17.51 | 2 | ||
Lužnice | 17.55 | 17.55 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 18.00 | 18.03 | |||
Frahelž | 18.07 | 18.07 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 18.10 | 18.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci