Os 8716 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 14.16 | 1 | |||
České Velenice | 13.10 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 13.15 | 13.16 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 13.21 | 13.21 | |||
Hrdlořezy | 13.24 | 13.24 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 13.26 | 13.27 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 13.29 | 13.30 | 3 | ||
Majdalena | 13.35 | 13.36 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 13.39 | 13.39 | |||
Třeboň lázně | 13.46 | 13.47 | |||
Třeboň | 13.49 | 13.51 | 2 | ||
Lužnice | 13.55 | 13.55 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 14.00 | 14.03 | |||
Frahelž | 14.07 | 14.07 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 14.10 | 14.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci